PIC16F1764-E/ST
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F1764-E/ST Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC16F1764-E/ST
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 7KB FLASH 14TSSOP
Ngā Rauemi: 1.PIC16F1764-E/ST.pdf2.PIC16F1764-E/ST.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
576 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC16F1764-E/ST
Tau Wae PIC16F1764-E/ST Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 86249 pcs Pepa Raraunga 1.PIC16F1764-E/ST.pdf2.PIC16F1764-E/ST.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 14-TSSOP
Tere 32MHz Raupapa PIC® XLP™ 16F
Rahi RAM 512 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 7KB (4K x 14) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Paa / Case 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tau o I / O 12 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rae EEPROM 128 x 8 Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 14-TSSOP