PIC16F15344T-I/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC16F15344T-I/SS
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20SSOP
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC16F15344T-I/SS
Tau Wae PIC16F15344T-I/SS Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 20-SSOP
Tere 32MHz Raupapa PIC® XLP™ 16F
Rahi RAM 512 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 7KB (4K x 14) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Ētahi Ingoa PIC16F15344T-I/SS-ND
PIC16F15344T-I/SSTR
Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 18
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM 224 x 8
Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 20-SSOP Raraunga Raraunga A/D 17x10b, D/A 1x5b