PIC16F15344-E/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F15344-E/SO Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC16F15344-E/SO
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20SOIC
Ngā Rauemi: 1.PIC16F15344-E/SO.pdf2.PIC16F15344-E/SO.pdf3.PIC16F15344-E/SO.pdf4.PIC16F15344-E/SO.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
760 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC16F15344-E/SO
Tau Wae PIC16F15344-E/SO Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 20-SOIC
Tere 32MHz Raupapa PIC® XLP™ 16F
Rahi RAM 512 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 7KB (4K x 14) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Paa / Case 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tau o I / O 18 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rae EEPROM 224 x 8 Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 20-SOIC