PIC16CE625-30/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16CE625-30/P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC16CE625-30/P
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 18DIP
Ngā Rauemi: 1.PIC16CE625-30/P.pdf2.PIC16CE625-30/P.pdf3.PIC16CE625-30/P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
275 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC16CE625-30/P
Tau Wae PIC16CE625-30/P Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 18-PDIP
Tere 30MHz Raupapa PIC® 16C
Rahi RAM 128 x 8 Momo Momo Ratonga OTP
Rahi Motu Ratonga 3.5KB (2K x 14) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, WDT
Packaging Tube Paa / Case 18-DIP (0.300", 7.62mm)
Ētahi Ingoa PIC16CE62530/P Oscillator Momo External
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Tau o I / O 13
Rae EEPROM 128 x 8 Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 30MHz 3.5KB (2K x 14) OTP 18-PDIP