PIC16CE624-20/SO
Hua Hua
Tau Wae: PIC16CE624-20/SO
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 1.75KB OTP 18SOIC
Ngā Rauemi: 1.PIC16CE624-20/SO.pdf2.PIC16CE624-20/SO.pdf3.PIC16CE624-20/SO.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
294 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC16CE624-20/SO
Tau Wae PIC16CE624-20/SO Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 18-SOIC
Tere 20MHz Raupapa PIC® 16C
Rahi RAM 96 x 8 Momo Momo Ratonga OTP
Rahi Motu Ratonga 1.75KB (1K x 14) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, WDT
Packaging Tube Paa / Case 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Ētahi Ingoa PIC16CE624-20/SOR
PIC16CE624-20/SOR-ND
Oscillator Momo External
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Tau o I / O 13
Rae EEPROM 128 x 8 Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 1.75KB (1K x 14) OTP 18-SOIC