PIC16CE623T-20E/SS
Hua Hua
Tau Wae: PIC16CE623T-20E/SS
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 896B OTP 20SSOP
Ngā Rauemi: 1.PIC16CE623T-20E/SS.pdf2.PIC16CE623T-20E/SS.pdf3.PIC16CE623T-20E/SS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC16CE623T-20E/SS
Tau Wae PIC16CE623T-20E/SS Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 20-SSOP
Tere 20MHz Raupapa PIC® 16C
Rahi RAM 96 x 8 Momo Momo Ratonga OTP
Rahi Motu Ratonga 896B (512 x 14) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Ētahi Ingoa PIC16CE623T-20ESS Oscillator Momo External
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Tau o I / O 13
Rae EEPROM 128 x 8 Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 896B (512 x 14) OTP 20-SSOP