PIC16CE623-20I/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16CE623-20I/P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC16CE623-20I/P
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 896B OTP 18DIP
Ngā Rauemi: 1.PIC16CE623-20I/P.pdf2.PIC16CE623-20I/P.pdf3.PIC16CE623-20I/P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
325 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC16CE623-20I/P
Tau Wae PIC16CE623-20I/P Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 18-PDIP
Tere 20MHz Raupapa PIC® 16C
Rahi RAM 96 x 8 Momo Momo Ratonga OTP
Rahi Motu Ratonga 896B (512 x 14) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, WDT
Packaging Tube Paa / Case 18-DIP (0.300", 7.62mm)
Oscillator Momo External Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tau o I / O 13 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM 128 x 8
Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 896B (512 x 14) OTP 18-PDIP Raraunga Raraunga -