PIC16C77-10/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC16C77-10/P
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 14KB OTP 40DIP
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC16C77-10/P
Tau Wae PIC16C77-10/P Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 4 V ~ 6 V Pūrere Pūrere Whakarato 40-PDIP
Tere 10MHz Raupapa PIC® 16C
Rahi RAM 368 x 8 Momo Momo Ratonga OTP
Rahi Motu Ratonga 14KB (8K x 14) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Paa / Case 40-DIP (0.600", 15.24mm)
Ētahi Ingoa PIC16C7710P Oscillator Momo External
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Tau o I / O 33
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 14KB (8K x 14) OTP 40-PDIP Raraunga Raraunga A/D 8x8b