PIC16C58B-40/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16C58B-40/P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC16C58B-40/P
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 3KB OTP 18DIP
Ngā Rauemi: 1.PIC16C58B-40/P.pdf2.PIC16C58B-40/P.pdf3.PIC16C58B-40/P.pdf4.PIC16C58B-40/P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC16C58B-40/P
Tau Wae PIC16C58B-40/P Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 18-PDIP
Tere 40MHz Raupapa PIC® 16C
Rahi RAM 73 x 8 Momo Momo Ratonga OTP
Rahi Motu Ratonga 3KB (2K x 12) Nga Papahanga Reo POR, WDT
Packaging Tube Paa / Case 18-DIP (0.300", 7.62mm)
Ētahi Ingoa PIC16C58B40/P Oscillator Momo External
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Tau o I / O 12
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 3KB (2K x 12) OTP 18-PDIP Raraunga Raraunga -