PIC16C57CT-40/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16C57CT-40/SS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC16C57CT-40/SS
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 3KB OTP 28SSOP
Ngā Rauemi: 1.PIC16C57CT-40/SS.pdf2.PIC16C57CT-40/SS.pdf3.PIC16C57CT-40/SS.pdf4.PIC16C57CT-40/SS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC16C57CT-40/SS
Tau Wae PIC16C57CT-40/SS Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 28-SSOP
Tere 40MHz Raupapa PIC® 16C
Rahi RAM 72 x 8 Momo Momo Ratonga OTP
Rahi Motu Ratonga 3KB (2K x 12) Nga Papahanga Reo POR, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Ētahi Ingoa PIC16C57CT40/SS Oscillator Momo External
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Tau o I / O 20
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 3KB (2K x 12) OTP 28-SSOP