PIC16C57-HSE/SP
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC16C57-HSE/SP
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 3KB OTP 28SDIP
Ngā Rauemi: 1.PIC16C57-HSE/SP.pdf2.PIC16C57-HSE/SP.pdf3.PIC16C57-HSE/SP.pdf4.PIC16C57-HSE/SP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC16C57-HSE/SP
Tau Wae PIC16C57-HSE/SP Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 28-SPDIP
Tere 16MHz Raupapa PIC® 16C
Rahi RAM 72 x 8 Momo Momo Ratonga OTP
Rahi Motu Ratonga 3KB (2K x 12) Nga Papahanga Reo POR, WDT
Packaging Tube Paa / Case 28-DIP (0.300", 7.62mm)
Oscillator Momo External Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tau o I / O 20 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 3KB (2K x 12) OTP 28-SPDIP Raraunga Raraunga -