PIC16C56-10/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16C56-10/P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC16C56-10/P
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 1.5KB OTP 18DIP
Ngā Rauemi: 1.PIC16C56-10/P.pdf2.PIC16C56-10/P.pdf3.PIC16C56-10/P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
225 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC16C56-10/P
Tau Wae PIC16C56-10/P Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 18-PDIP
Tere 10MHz Raupapa PIC® 16C
Rahi RAM 25 x 8 Momo Momo Ratonga OTP
Rahi Motu Ratonga 1.5KB (1K x 12) Nga Papahanga Reo POR, WDT
Packaging Tube Paa / Case 18-DIP (0.300", 7.62mm)
Oscillator Momo External Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA)
Tau o I / O 12 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 1.5KB (1K x 12) OTP 18-PDIP