PIC16C558-20/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC16C558-20/SS
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 20SSOP
Ngā Rauemi: 1.PIC16C558-20/SS.pdf2.PIC16C558-20/SS.pdf3.PIC16C558-20/SS.pdf4.PIC16C558-20/SS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
201 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC16C558-20/SS
Tau Wae PIC16C558-20/SS Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 20-SSOP
Tere 20MHz Raupapa PIC® 16C
Rahi RAM 128 x 8 Momo Momo Ratonga OTP
Rahi Motu Ratonga 3.5KB (2K x 14) Nga Papahanga Reo POR, WDT
Packaging Tube Paa / Case 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Ētahi Ingoa Q575787 Oscillator Momo External
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Tau o I / O 13
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 3.5KB (2K x 14) OTP 20-SSOP