PIC16C554-20/P
Microchip TechnologyMicrochip Technology
PIC16C554-20/P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC16C554-20/P
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 896B OTP 18DIP
Ngā Rauemi: 1.PIC16C554-20/P.pdf2.PIC16C554-20/P.pdf3.PIC16C554-20/P.pdf4.PIC16C554-20/P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC16C554-20/P
Tau Wae PIC16C554-20/P Kaihanga Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) OTP Tuhinga o mua - Breakdown 18-PDIP
Raupapa PIC® 16C RoHS Tūnga Tube
Te Whakaora Whakaora (trr) 20MHz E hiahia ana POR, WDT
Momo Momo Ratonga 896B (512 x 14) Rahi Motu Ratonga -
Ko te poari 18-DIP (0.300", 7.62mm) Oscillator Momo -
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Pūnaha Mahi PIC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Waehanga Kaihanga PIC16C554-20/P Whakaahua nui PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 896B (512 x 14) OTP 18-PDIP
Whakaahuatanga IC MCU 8BIT 896B OTP 18DIP Raraunga Raraunga SRAM -
Raraunga Raraunga 3 V ~ 5.5 V Nui Rahi 80 x 8