PIC14000-20/SP
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC14000-20/SP
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 7KB OTP 28SDIP
Te Aatau1 (I nga Utu US)
105 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC14000-20/SP
Tau Wae PIC14000-20/SP Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 6 V Pūrere Pūrere Whakarato 28-SPDIP
Tere 20MHz Raupapa PIC® 14
Rahi RAM 192 x 8 Momo Momo Ratonga OTP
Rahi Motu Ratonga 7KB (4K x 14) Nga Papahanga Reo POR, Temp Sensor, WDT
Packaging Tube Paa / Case 28-DIP (0.300", 7.62mm)
Oscillator Momo Internal Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA)
Tau o I / O 20 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® 14 Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 7KB (4K x 14) OTP 28-SPDIP