PIC12LF1822T-I/RF
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC12LF1822T-I/RF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC12LF1822T-I/RF
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 8UDFN
Ngā Rauemi: 1.PIC12LF1822T-I/RF.pdf2.PIC12LF1822T-I/RF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC12LF1822T-I/RF
Tau Wae PIC12LF1822T-I/RF Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 65346 pcs Pepa Raraunga 1.PIC12LF1822T-I/RF.pdf2.PIC12LF1822T-I/RF.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 8-UDFN (3x3)
Tere 32MHz Raupapa PIC® 12F
Rahi RAM 128 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 3.5KB (2K x 14) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Original-Reel® Paa / Case 8-VDFN Exposed Pad
Ētahi Ingoa PIC12LF1822T-I/RFDKR Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 6
Rae EEPROM 256 x 8 Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® 12F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 3.5KB (2K x 14) FLASH 8-UDFN (3x3)