PIC12LF1572-E/RF
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC12LF1572-E/RF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC12LF1572-E/RF
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 8UDFN
Ngā Rauemi: PIC12LF1572-E/RF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC12LF1572-E/RF
Tau Wae PIC12LF1572-E/RF Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 93683 pcs Pepa Raraunga PIC12LF1572-E/RF.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 8-UDFN (3x3)
Tere 32MHz Raupapa PIC® 12F
Rahi RAM 256 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 3.5KB (2K x 14) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Paa / Case 8-UDFN Exposed Pad
Ētahi Ingoa PIC12LF1572-ERF Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Tau o I / O 6
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® 12F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 3.5KB (2K x 14) FLASH 8-UDFN (3x3) Raraunga Raraunga A/D 4x10b, D/A 1x5b