PIC12F629-E/SN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC12F629-E/SN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC12F629-E/SN
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 8SOIC
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC12F629-E/SN
Tau Wae PIC12F629-E/SN Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC
Tere 20MHz Raupapa PIC® 12F
Rahi RAM 64 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 1.75KB (1K x 14) Nga Papahanga Reo POR, WDT
Packaging Tube Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Ētahi Ingoa PIC12F629ESN Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Tau o I / O 5
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM 128 x 8
Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® 12F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 1.75KB (1K x 14) FLASH 8-SOIC Raraunga Raraunga -