PIC12F615T-I/SN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC12F615T-I/SN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC12F615T-I/SN
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 8SOIC
Ngā Rauemi: 1.PIC12F615T-I/SN.pdf2.PIC12F615T-I/SN.pdf3.PIC12F615T-I/SN.pdf4.PIC12F615T-I/SN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC12F615T-I/SN
Tau Wae PIC12F615T-I/SN Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC
Tere 20MHz Raupapa PIC® 12F
Rahi RAM 64 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 1.75KB (1K x 14) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Ētahi Ingoa PIC12F615T-I/SNCT Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 5
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® 12F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 1.75KB (1K x 14) FLASH 8-SOIC Raraunga Raraunga A/D 4x10b