PIC12F615-I/MD
Microchip TechnologyMicrochip Technology
Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC12F615-I/MD
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 8DFN
Ngā Rauemi: 1.PIC12F615-I/MD.pdf2.PIC12F615-I/MD.pdf3.PIC12F615-I/MD.pdf4.PIC12F615-I/MD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1001 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC12F615-I/MD
Tau Wae PIC12F615-I/MD Kaihanga Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) FLASH Tuhinga o mua - Breakdown 8-DFN (4x4)
Raupapa PIC® 12F RoHS Tūnga Tube
Te Whakaora Whakaora (trr) 20MHz E hiahia ana Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Momo Momo Ratonga 1.75KB (1K x 14) Rahi Motu Ratonga -
Ko te poari 8-VDFN Exposed Pad Ētahi Ingoa PIC12F615IMD
Oscillator Momo A/D 4x10b Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Pūnaha Mahi PIC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga PIC12F615-I/MD
Whakaahua nui PIC PIC® 12F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 1.75KB (1K x 14) FLASH 8-DFN (4x4) Whakaahuatanga IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 8DFN
Raraunga Raraunga SRAM - Raraunga Raraunga 2 V ~ 5.5 V