PIC12F509-I/P
Microchip TechnologyMicrochip Technology
Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC12F509-I/P
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 1.5KB FLASH 8DIP
Ngā Rauemi: 1.PIC12F509-I/P.pdf2.PIC12F509-I/P.pdf3.PIC12F509-I/P.pdf4.PIC12F509-I/P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC12F509-I/P
Tau Wae PIC12F509-I/P Kaihanga Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) FLASH Tuhinga o mua - Breakdown 8-PDIP
Raupapa PIC® 12F RoHS Tūnga Tube
Te Whakaora Whakaora (trr) 4MHz E hiahia ana POR, WDT
Momo Momo Ratonga 1.5KB (1K x 12) Rahi Motu Ratonga -
Ko te poari 8-DIP (0.300", 7.62mm) Ētahi Ingoa PIC12F509IP
Oscillator Momo - Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Pūnaha Mahi PIC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Waehanga Kaihanga PIC12F509-I/P
Whakaahua nui PIC PIC® 12F Microcontroller IC 8-Bit 4MHz 1.5KB (1K x 12) FLASH 8-PDIP Whakaahuatanga IC MCU 8BIT 1.5KB FLASH 8DIP
Raraunga Raraunga SRAM - Raraunga Raraunga 2 V ~ 5.5 V