PIC10LF322-I/OT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC10LF322-I/OT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC10LF322-I/OT
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 896B FLASH SOT23-6
Ngā Rauemi: 1.PIC10LF322-I/OT.pdf2.PIC10LF322-I/OT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC10LF322-I/OT
Tau Wae PIC10LF322-I/OT Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 5793 pcs Pepa Raraunga 1.PIC10LF322-I/OT.pdf2.PIC10LF322-I/OT.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-6
Tere 16MHz Raupapa PIC® 10F
Rahi RAM 64 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 896B (512 x 14) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Bulk Paa / Case SOT-23-6
Ētahi Ingoa PIC10LF322-I/OTTR
PIC10LF322-I/OTTR-ND
Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 3
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® 10F Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 896B (512 x 14) FLASH SOT-23-6