PIC10F322-E/OT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC10F322-E/OT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC10F322-E/OT
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 896B FLASH SOT23-6
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC10F322-E/OT
Tau Wae PIC10F322-E/OT Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-6
Tere 16MHz Raupapa PIC® 10F
Rahi RAM 64 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 896B (512 x 14) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Bulk Paa / Case SOT-23-6
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tau o I / O 3 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® 10F Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 896B (512 x 14) FLASH SOT-23-6 Raraunga Raraunga A/D 3x8b