PIC10F220-I/OT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC10F220-I/OT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC10F220-I/OT
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 384B FLASH SOT23-6
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC10F220-I/OT
Tau Wae PIC10F220-I/OT Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-6
Tere 8MHz Raupapa PIC® 10F
Rahi RAM 16 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 384B (256 x 12) Nga Papahanga Reo POR, WDT
Packaging Bulk Paa / Case SOT-23-6
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tau o I / O 4 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® 10F Microcontroller IC 8-Bit 8MHz 384B (256 x 12) FLASH SOT-23-6 Raraunga Raraunga A/D 2x8b