PCX7457VGU933NC
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PCX7457VGU933NC
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MPU POWERPC G4 933MHZ 360CBGA
Ngā Rauemi: PCX7457VGU933NC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PCX7457VGU933NC
Tau Wae PCX7457VGU933NC Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC MPU POWERPC G4 933MHZ 360CBGA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5545 pcs Pepa Raraunga PCX7457VGU933NC.pdf
Ngaohihi - I / O 1.8V, 2.5V USB -
Pūrere Pūrere Whakarato 360-CBGA (25x25) Tere 933MHz
Raupapa - Ngā Āhuatanga Haumarutanga -
SATA - Kaiwhakahaere RAM -
Packaging Tray Paa / Case 360-BCBGA
Tae Mahi -40°C ~ 110°C (TJ) Te maha o te Poari / Te Whanui Nui 1 Core, 32-Bit
Ngā whakatere o te whakairo No Paparangi -
Whakaatu me nga Kaiwhakahaere Atanga - Whakaahuatanga Taipitopito PowerPC G4 Microprocessor IC - 1 Core, 32-Bit 933MHz 360-CBGA (25x25)