MXT573ABC200M000-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MXT573ABC200M000-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua TCXO STRATUS 6-PIN 5X7 MODULE, -
Ngā Rauemi: MXT573ABC200M000-TR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MXT573ABC200M000-TR
Tau Wae MXT573ABC200M000-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga TCXO STRATUS 6-PIN 5X7 MODULE, - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 4797 pcs Pepa Raraunga MXT573ABC200M000-TR.pdf
Tuhinga o mua 2.375 V ~ 3.63 V Momo TCXO
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tray
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Teitei - Tae (Max) 0.055" (1.40mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±5ppm
Rautanga 200MHz Whakaahuatanga Taipitopito 200MHz TCXO LVCMOS Oscillator 2.375 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 100mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) -
Kaitautoko Ake Crystal Ko te Tae Pounamu Katoa (APR) -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SIT8225AI-3F-18E-25.000625T
SIT8225AI-3F-18E-25.000625T
Kaihanga: SiTime
Whakaahuatanga: -40 TO 85C, 5032, 10PPM, 1.8V, 2