MX575ANN15M0000-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MX575ANN15M0000-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua LVCMOS
Ngā Rauemi: MX575ANN15M0000-TR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MX575ANN15M0000-TR
Tau Wae MX575ANN15M0000-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga LVCMOS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4427 pcs Pepa Raraunga MX575ANN15M0000-TR.pdf
Tuhinga o mua 2.375 V ~ 3.63 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa MX55
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Ētahi Ingoa MX575ANN15M0000-CT Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.055" (1.40mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 15MHz Whakaahuatanga Taipitopito 15MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 2.375 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 95mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) -