MX575ABD800M000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MX575ABD800M000
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua 800MHZ HCSL
Ngā Rauemi: MX575ABD800M000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MX575ABD800M000
Tau Wae MX575ABD800M000 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga 800MHZ HCSL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4056 pcs Pepa Raraunga MX575ABD800M000.pdf
Tuhinga o mua 2.375 V ~ 3.63 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa MX57
Ratonga - Packaging Tube
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa HCSL
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.055" (1.40mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 800MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 800MHz XO (Standard) HCSL Oscillator 2.375 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 95mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) - Kaitautoko Ake Crystal
Ko te Tae Pounamu Katoa (APR) -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MX575ABC70M0000
MX575ABC70M0000
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: OSC XO 70.0000MHZ LVCMOS SMD
I roto i te taonga: 44408 pcs
Tikiake: MX575ABC70M0000.pdf
RFQ
MX575ABF100M000-TR
MX575ABF100M000-TR
Whakaahuatanga: LVPECL
I roto i te taonga: 4834 pcs
Tikiake: MX575ABF100M000-TR.pdf
RFQ
MX575ABD800M000-TR
MX575ABD800M000-TR
Whakaahuatanga: 800MHZ HCSL