MX575ABA200M000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MX575ABA200M000
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC XO 200.0000MHZ LVPECL SMD
Ngā Rauemi: MX575ABA200M000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MX575ABA200M000
Tau Wae MX575ABA200M000 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC XO 200.0000MHZ LVPECL SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5503 pcs Pepa Raraunga MX575ABA200M000.pdf
Tuhinga o mua 2.375 V ~ 3.63 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa MX55
Ratonga - Packaging Tube
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVPECL
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.055" (1.40mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 200MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 200MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.375 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 120mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) - Kaitautoko Ake Crystal
Ko te Tae Pounamu Katoa (APR) -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MX575ABA250M000
MX575ABA250M000
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: OSC XO 250.0000MHZ LVPECL SMD
I roto i te taonga: 4063 pcs
Tikiake: MX575ABA250M000.pdf
RFQ
MX575ABA200M000-TR
MX575ABA200M000-TR
Whakaahuatanga: OSC XO 200.0000MHZ LVPECL SMD