MX573NBD311M040
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MX573NBD311M040 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MX573NBD311M040
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua ULTRA LOW JITTER
Ngā Rauemi: MX573NBD311M040.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MX573NBD311M040
Tau Wae MX573NBD311M040 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 11965 pcs Pepa Raraunga MX573NBD311M040.pdf
Tuhinga o mua 2.375 V ~ 3.63 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa MX57
Ratonga - Packaging Tube
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa HCSL
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.055" (1.40mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 311.04MHz Whakaahuatanga Taipitopito 311.04MHz XO (Standard) HCSL Oscillator 2.375 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 95mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) -