MX573LBB148M500
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MX573LBB148M500 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MX573LBB148M500
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC XO 148.5000MHZ LVDS SMD
Ngā Rauemi: MX573LBB148M500.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MX573LBB148M500
Tau Wae MX573LBB148M500 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC XO 148.5000MHZ LVDS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 57692 pcs Pepa Raraunga MX573LBB148M500.pdf
Tuhinga o mua 2.375 V ~ 3.63 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa MX57
Ratonga - Packaging Tube
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVDS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.055" (1.40mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 148.5MHz Whakaahuatanga Taipitopito 148.5MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.375 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 90mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) -
Kaitautoko Ake Crystal
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MX573NBA622M080-TR
MX573NBA622M080-TR
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: OSCILLATOR SMD
I roto i te taonga: 4837 pcs
Tikiake: MX573NBA622M080-TR.pdf
RFQ
MX573NBB311M040-TR
MX573NBB311M040-TR
Whakaahuatanga: OSCILLATOR SMD
I roto i te taonga: 4075 pcs
Tikiake: MX573NBB311M040-TR.pdf
RFQ
MX573LBB148M500-TR
MX573LBB148M500-TR
Whakaahuatanga: OSC XO 148.5000MHZ LVDS SMD