MX573ABB106M250
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MX573ABB106M250 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MX573ABB106M250
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC XO 106.2500MHZ LVDS SMD
Ngā Rauemi: MX573ABB106M250.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MX573ABB106M250
Tau Wae MX573ABB106M250 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC XO 106.2500MHZ LVDS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 51614 pcs Pepa Raraunga MX573ABB106M250.pdf
Tuhinga o mua 2.375 V ~ 3.63 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa MX55
Ratonga - Packaging Tube
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVDS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.055" (1.40mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 106.25MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 106.25MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.375 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 90mA