MX555ABF500M000
Hua Hua
Tau Wae: MX555ABF500M000
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC XO 500.0000MHZ LVPECL SMD
Ngā Rauemi: MX555ABF500M000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MX555ABF500M000
Tau Wae MX555ABF500M000 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC XO 500.0000MHZ LVPECL SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4248 pcs Pepa Raraunga MX555ABF500M000.pdf
Tuhinga o mua 2.375 V ~ 3.63 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa MX55
Ratonga - Packaging Tube
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVPECL
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.055" (1.40mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 500MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 500MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.375 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 120mA