MX555ABA25M0000
Hua Hua
Tau Wae: MX555ABA25M0000
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSCILLATOR SMD
Ngā Rauemi: MX555ABA25M0000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
420 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MX555ABA25M0000
Tau Wae MX555ABA25M0000 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 47813 pcs Pepa Raraunga MX555ABA25M0000.pdf
Tuhinga o mua 2.375 V ~ 3.63 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa MX55
Ratonga - Packaging Tube
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVPECL
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.055" (1.40mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 25MHz Whakaahuatanga Taipitopito 25MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.375 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 120mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) -