MX554EBB120M000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MX554EBB120M000
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua 120MHZ LVDS
Ngā Rauemi: MX554EBB120M000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MX554EBB120M000
Tau Wae MX554EBB120M000 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga 120MHZ LVDS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4073 pcs Pepa Raraunga MX554EBB120M000.pdf
Tuhinga o mua 2.375 V ~ 3.63 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa MX55
Ratonga - Packaging Tube
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVDS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.055" (1.40mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 120MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 120MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.375 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 90mA