MX553LBC29M7000
Hua Hua
Tau Wae: MX553LBC29M7000
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua 29.7MHZ LVCMOS
Ngā Rauemi: MX553LBC29M7000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MX553LBC29M7000
Tau Wae MX553LBC29M7000 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga 29.7MHZ LVCMOS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 4981 pcs Pepa Raraunga MX553LBC29M7000.pdf
Tuhinga o mua 2.375 V ~ 3.63 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa MX55
Ratonga - Packaging Tube
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Teitei - Tae (Max) 0.055" (1.40mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 29.7MHz Whakaahuatanga Taipitopito 29.7MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 2.375 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 95mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) -