MRF24WN0MA-I/RM100
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MRF24WN0MA-I/RM100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MRF24WN0MA-I/RM100
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua RF TXRX MODULE WIFI TRACE ANT
Ngā Rauemi: MRF24WN0MA-I/RM100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MRF24WN0MA-I/RM100
Tau Wae MRF24WN0MA-I/RM100 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 6551 pcs Pepa Raraunga MRF24WN0MA-I/RM100.pdf
Tuhinga o mua 3.15 V ~ 3.45 V Whakamahia IC / Wahanga -
Raupapa - Ngā Waehere Serial SPI
Whakaaroaro -94dBm RF Family / Paerewa WiFi
Tuhinga 802.11b/g/n Mana - Whakaputa 20.7dBm
Packaging Tray Paa / Case 37-SMD Module
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Whakatika BPSK, CCK, DSSS, QAM, QPSK
Rahi Mahara - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rautanga 2.4GHz
Raraunga Raraunga 54Mbps Anei - Whakawhiti 196mA ~ 248mA
I teie nei - Te fariiraa 61mA ~ 73mA Momo Antenna Integrated, Trace