MIC68400-2.5YML-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC68400-2.5YML-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC68400-2.5YML-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LIN 2.5V 3A 16MLF
Ngā Rauemi: MIC68400-2.5YML-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC68400-2.5YML-TR
Tau Wae MIC68400-2.5YML-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LIN 2.5V 3A 16MLF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 32450 pcs Pepa Raraunga MIC68400-2.5YML-TR.pdf
Rae Tae (Max) 0.5V @ 3A Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.5V or Tracking
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato 16-MLF® (4x4) Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 16-VQFN Exposed Pad, 16-MLF® PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MIC68400-2.5YML TR
MIC68400-2.5YML TR-ND
MIC68400-2.5YMLTR
MIC68400-2.5YMLTR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 3A 16-MLF® (4x4) Nama - Whakaputa 3A