MIC5504-2.2YMT-T5
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5504-2.2YMT-T5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC5504-2.2YMT-T5
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 2.2V 300MA 4TDFN
Ngā Rauemi: MIC5504-2.2YMT-T5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC5504-2.2YMT-T5
Tau Wae MIC5504-2.2YMT-T5 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 2.2V 300MA 4TDFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 262690 pcs Pepa Raraunga MIC5504-2.2YMT-T5.pdf
Rae Tae (Max) 0.38V @ 300mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.2V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato 4-TDFN (1x1) Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-UDFN Exposed Pad PSRR 60dB (1kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MIC5504-2.2YMTT5
MIC5504-2.2YMTT5-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.2V 300mA 4-TDFN (1x1)
Tae - Whakaaetanga (Max) 65µA I teie nei - Quiescent (Iq) 55µA
Nama - Whakaputa 300mA Ngā Āhuatanga Mana Enable