MIC5366-1.2YMT-TZ
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5366-1.2YMT-TZ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC5366-1.2YMT-TZ
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 1.2V 150MA 4TMLF
Ngā Rauemi: MIC5366-1.2YMT-TZ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC5366-1.2YMT-TZ
Tau Wae MIC5366-1.2YMT-TZ Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 1.2V 150MA 4TMLF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 365708 pcs Pepa Raraunga MIC5366-1.2YMT-TZ.pdf
Rae Tae (Max) 0.38V @ 150mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.2V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato 4-TMLF® (1x1) Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-UDFN Exposed Pad, 4-TMLF® PSRR 80dB ~ 65dB (1kHz ~ 10kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa 576-3198-2
MIC5366-1.2YMT TR
MIC5366-1.2YMT TZ
MIC5366-1.2YMT TZ-ND
MIC536612YMTTZ
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 150mA 4-TMLF® (1x1)
I teie nei - Quiescent (Iq) 39µA Nama - Whakaputa 150mA
Ngā Āhuatanga Mana Enable Tau Wae Tuakiri MIC5366
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MIC5366-1.0YMT-TZ
MIC5366-1.0YMT-TZ
Kaihanga: Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC REG LDO 1V 0.15A 4TMLF
I roto i te taonga: 4207 pcs
Tikiake: MIC5366-1.0YMT-TZ.pdf
RFQ
MIC5366-1.3YC5 TR
MIC5366-1.3YC5 TR
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 1.3V 150MA SC70-5
I roto i te taonga: 193484 pcs
Tikiake: MIC5366-1.3YC5 TR.pdf
RFQ
MIC5366-1.2YMT-TZ
MIC5366-1.2YMT-TZ
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 1.2V 150MA 4TMLF