MIC5305-4.6YML-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5305-4.6YML-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC5305-4.6YML-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 4.6V 150MA 6MLF
Ngā Rauemi: MIC5305-4.6YML-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC5305-4.6YML-TR
Tau Wae MIC5305-4.6YML-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 4.6V 150MA 6MLF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 160516 pcs Pepa Raraunga MIC5305-4.6YML-TR.pdf
Rae Tae (Max) 0.85V @ 150mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 4.6V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato 6-MLF® (2x2) Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-VDFN Exposed Pad, 6-MLF® PSRR 85dB ~ 65dB (1kHz ~ 10kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MIC5305-4.6YML TR
MIC5305-4.6YML TR-ND
MIC5305-4.6YMLTR
MIC5305-4.6YMLTR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 4.6V 150mA 6-MLF® (2x2) I teie nei - Quiescent (Iq) 150µA
Nama - Whakaputa 150mA Ngā Āhuatanga Mana Enable