MIC5305-2.7BML-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5305-2.7BML-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC5305-2.7BML-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 2.7V 150MA 6MLF
Ngā Rauemi: MIC5305-2.7BML-TR.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC5305-2.7BML-TR
Tau Wae MIC5305-2.7BML-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 2.7V 150MA 6MLF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 74389 pcs Pepa Raraunga MIC5305-2.7BML-TR.pdf
Rae Tae (Max) - Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.7V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato 6-MLF® (2x2) Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-VDFN Exposed Pad, 6-MLF® PSRR 85dB ~ 65dB (1kHz ~ 10kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MIC5305-2.7BML TR
MIC5305-2.7BML TR-ND
MIC5305-2.7BMLTR
MIC5305-2.7BMLTR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.7V 150mA 6-MLF® (2x2) I teie nei - Quiescent (Iq) 150µA
Nama - Whakaputa 150mA Ngā Āhuatanga Mana Enable