MIC5301-2.6YMT-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5301-2.6YMT-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC5301-2.6YMT-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 2.6V 150MA 6TMLF
Ngā Rauemi: MIC5301-2.6YMT-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC5301-2.6YMT-TR
Tau Wae MIC5301-2.6YMT-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 2.6V 150MA 6TMLF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 135797 pcs Pepa Raraunga MIC5301-2.6YMT-TR.pdf
Rae Tae (Max) 0.1V @ 150mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.6V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato 6-TMLF® (1.6x1.6) Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-UFDFN Exposed Pad, 6-TMLF® PSRR 75dB ~ 50dB (1kHz ~ 20kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MIC5301-2.6YMT TR
MIC5301-2.6YMT TR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.6V 150mA 6-TMLF® (1.6x1.6)
I teie nei - Quiescent (Iq) 120µA Nama - Whakaputa 150mA