MIC5283-3.3YML-T5
Hua Hua
Tau Wae: MIC5283-3.3YML-T5
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3.3V 150MA 8MLF
Ngā Rauemi: MIC5283-3.3YML-T5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC5283-3.3YML-T5
Tau Wae MIC5283-3.3YML-T5 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.3V 150MA 8MLF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 48537 pcs Pepa Raraunga MIC5283-3.3YML-T5.pdf
Rae Tae (Max) 2.8V @ 150mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 120V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-MLF® (3x3) Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-VDFN Exposed Pad, 8-MLF® PSRR 70dB ~ 65dB (100Hz ~ 100kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MIC5283-3.3YML T5
MIC5283-3.3YML T5-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 150mA 8-MLF® (3x3)
I teie nei - Quiescent (Iq) 14µA Nama - Whakaputa 150mA