MIC5282-3.3YMM-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5282-3.3YMM-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC5282-3.3YMM-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3.3V 50MA 8MSOP
Ngā Rauemi: MIC5282-3.3YMM-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC5282-3.3YMM-TR
Tau Wae MIC5282-3.3YMM-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.3V 50MA 8MSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 62418 pcs Pepa Raraunga MIC5282-3.3YMM-TR.pdf
Rae Tae (Max) 3V @ 50mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 120V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-MSOP Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR 90dB ~ 65dB (40kHz ~ 1kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa 576-3933-2
MIC5282-3.3YMM TR
MIC528233YMMTR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 50mA 8-MSOP
I teie nei - Quiescent (Iq) 11µA Nama - Whakaputa 50mA
Ngā Āhuatanga Mana - Tau Wae Tuakiri MIC5282-3.3
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MIC5282-5.0YMM-TR
MIC5282-5.0YMM-TR
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 5V 50MA 8MSOP
I roto i te taonga: 59663 pcs
Tikiake: MIC5282-5.0YMM-TR.pdf
RFQ
MIC5281-5.0YMME-TR
MIC5281-5.0YMME-TR
Kaihanga: Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC REG LDO 5V 25MA 8MSOP
I roto i te taonga: 5845 pcs
Tikiake: MIC5281-5.0YMME-TR.pdf
RFQ
MIC5282-3.3YMM
MIC5282-3.3YMM
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 3.3V 50MA 8MSOP