MIC5265-1.85YD5
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5265-1.85YD5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC5265-1.85YD5
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LIN 1.85V 150MA TSOT23-5
Ngā Rauemi: MIC5265-1.85YD5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2942 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC5265-1.85YD5
Tau Wae MIC5265-1.85YD5 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LIN 1.85V 150MA TSOT23-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 214151 pcs Pepa Raraunga MIC5265-1.85YD5.pdf
Rae Tae (Max) 0.5V @ 150mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.85V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato TSOT-23-5 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO) Packaging Bulk
Paa / Case SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR 64dB ~ 62dB (1kHz ~ 100Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.85V 150mA TSOT-23-5
Tae - Whakaaetanga (Max) 150µA I teie nei - Quiescent (Iq) 2µA
Nama - Whakaputa 150mA Ngā Āhuatanga Mana Enable