MIC5259-1.5YD5-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5259-1.5YD5-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC5259-1.5YD5-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LIN 1.5V 300MA TSOT23-5
Ngā Rauemi: MIC5259-1.5YD5-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC5259-1.5YD5-TR
Tau Wae MIC5259-1.5YD5-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LIN 1.5V 300MA TSOT23-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 143267 pcs Pepa Raraunga MIC5259-1.5YD5-TR.pdf
Rae Tae (Max) 0.55V @ 300mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6V
Pūrere Pūrere Whakarato TSOT-23-5 Raupapa -
Paa / Case SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR 65dB ~ 53dB (10Hz ~ 10kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MIC5259-1.5YD5 TR
MIC5259-1.5YD5 TR-ND
MIC5259-1.5YD5TR
MIC5259-1.5YD5TR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 300mA TSOT-23-5
Tae - Whakaaetanga (Max) 250µA I teie nei - Quiescent (Iq) 150µA
Nama - Whakaputa 300mA Ngā Āhuatanga Mana Enable