MIC5255-3.3BD5-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5255-3.3BD5-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC5255-3.3BD5-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LIN 3.3V 150MA TSOT23-5
Ngā Rauemi: MIC5255-3.3BD5-TR.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC5255-3.3BD5-TR
Tau Wae MIC5255-3.3BD5-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LIN 3.3V 150MA TSOT23-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 157753 pcs Pepa Raraunga MIC5255-3.3BD5-TR.pdf
Rae Tae (Max) 0.25V @ 150mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6V
Pūrere Pūrere Whakarato TSOT-23-5 Raupapa -
Paa / Case SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR 60dB ~ 50dB (10Hz ~ 10kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MIC5255-3.3BD5 TR
MIC5255-3.3BD5 TR-ND
MIC5255-3.3BD5TR
MIC5255-3.3BD5TR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 150mA TSOT-23-5 I teie nei - Quiescent (Iq) 150µA
Nama - Whakaputa 150mA Ngā Āhuatanga Mana Enable