MIC5255-2.7YM5-TR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
MIC5255-2.7YM5-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC5255-2.7YM5-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LDO 2.7V 0.15A SOT23-5
Ngā Rauemi: MIC5255-2.7YM5-TR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC5255-2.7YM5-TR
Tau Wae MIC5255-2.7YM5-TR Kaihanga Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LDO 2.7V 0.15A SOT23-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4363 pcs Pepa Raraunga MIC5255-2.7YM5-TR.pdf
Ngaohihi / Taonga - Whakaaturanga 1 160mA Momotuhi - Whakauru Up to 6V
Tuhinga o mua - Breakdown SOT-23-5 Raupapa -
RoHS Tūnga Digi-Reel® Topology Whakahaere 150mA
Ko te poari SC-74A, SOT-753 Ētahi Ingoa 1611-MIC5255-2.7YM5-DKR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 0.135V @ 150mA
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga MIC5255-2.7YM5-TR Rautanga - Whakawhiti Positive Fixed
Whakaahua nui Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.7V 150mA SOT-23-5 Whakaahuatanga IC REG LDO 2.7V 0.15A SOT23-5
Nama - Whakaputa 2.7V Anei - Taiti (Min) 1