MIC5253-2.5YC5-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5253-2.5YC5-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC5253-2.5YC5-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 2.5V 100MA SC70-5
Ngā Rauemi: MIC5253-2.5YC5-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC5253-2.5YC5-TR
Tau Wae MIC5253-2.5YC5-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 2.5V 100MA SC70-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 232560 pcs Pepa Raraunga MIC5253-2.5YC5-TR.pdf
Rae Tae (Max) 0.3V @ 100mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato SC-70-5 Raupapa Teeny™
Paa / Case 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 PSRR 70dB ~ 65dB (1kHz ~ 10kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MIC5253-2.5YC5 TR
MIC5253-2.5YC5 TR-ND
MIC5253-2.5YC5TR
MIC5253-2.5YC5TR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 100mA SC-70-5
Tae - Whakaaetanga (Max) 150µA I teie nei - Quiescent (Iq) 100µA
Nama - Whakaputa 100mA Ngā Āhuatanga Mana Enable
Tau Wae Tuakiri MIC5253
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MIC5253-2.85BC5 TR
MIC5253-2.85BC5 TR
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 2.85V 100MA SC70-5